A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради

Повідомлення про корупцію

Шановні громадяни та працівники КНП «УМБКЛ» Ужгородської міської ради 

 

          На нашу електронну адресу  - [email protected] Ви можете залишити повідомлення про можливі факти вчинення працівниками КНП «УМБКЛ» Ужгородської міської ради  корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закону), якщо така інформація стала Вам відома у зв'язку із отриманням послуг нашого закладу, трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, навчанням або участю у передбачених законодавством процедурах чи інших випадках.

Просимо врахувати, що відповідно вимог Закону, такі повідомлення необхідно залишати за наявності переконання, що Ви володієте достовірною інформацією.

 

             Повідомлення може бути надіслано на електронну чи поштову адресу нашого закладу, в тому числі без зазначення авторства (анонімно) та вказання іншої інформації, яка Вас ідентифікує. Однак, таке повідомлення буде розглянуто лише у тому випадку, коли наведена у ньому інформація буде стосуватись конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі дотримання вказаних вимог повідомлення будуть розглянуті у порядку та строки визначені Законом.

 Відповідь про результати розгляду залишеного повідомлення буде надано Вам у разі зазначення поштової адреси або електронної пошти на яку її можна надіслати.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора