людям із порушенням зору
КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради

Різдвяний подарунок від МОЗ

Вже більше 300 днів КНП Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня Ужгородської міської ради, як і більшість закладів України, працює в "особливому" режимі. Майже одразу ми почали приймати на лікування поранених військових та внутрішньопереміщених осіб, що отримали ушкодження в зоні активних бойових дій. Найбільше навантаження виникло на травматологічну службу нашої лікарні. Незважаючи на необхідну велику кількість  розхідних матеріалів, а головне - дороговартісних імплантів, команда травматологів, заручившись підтримкою великої кількості небайдужих, волонтерських та благодійних організацій, виконала численні складні травматологічні та ортопедичні оперативні втручання, поставивши "на ноги" величезну кількість захисників з різних куточків нашої батьківщини.  Зараз, коли ресурси для роботи були вже майже вичерпані - отримали чудовий різдвяний подарунок від МОЗ, «AstraZeneca» та Yellowblue Force Foundation (YBF) , завдяки якому травматологічна служба вже починаючи з нового 2023 року буде забезпечена якісними європейськими імплантами для лікування осіб, що отримали травми в результаті ганебної війни росії проти України. Деталі за посиланням https://moz.gov.ua/article/news/ukrainci-zmozhut-povernutisja-do-povsjakdennogo-zhittja-implanti-dlja-osteosintezu-vzhe-dostupni-dlja-pacientiv Дякуємо за довіру! Разом до перемоги! Слава УКРАЇНІ!!!!

10:34 30.12.2022