A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради

Травматологічна служба КНП "УРКЛ УРР ЗО"

   

 

        Травматологічна служба КНП "УРКЛ УРР ЗО" забезпечує цілодобову планову та ургентну ортопедичну та травматологічну допомогу населенню ужгородщини та всім, хто звернувся в наш заклад з ургентною (свіжою) травмою. Стаціонарне відділення представлене 20 ліжками у складі хірургічного відділення на ІІ поверсі основного корпусу закладу.

 

Амбулаторна допомога надається у профільному кабінеті поліклініки.

 

Очолює хірургічне відділення к.м.н. Воронич Василь Мирославович, хірург вищої категорії.

Травматологічну службу очолює районний ортопед-травматолог Бучок Андрій Олександрович.

Лікарі стаціонару Бучок Андрій Олександрович, Попюрканич Петро Петрович та Пузяк Станіслав Станіславович завжди готові надати профільну медичну допомогу всім хто її потребує.

 

Хірургічне відділення є клінічною базою кафедри загальної хірургії Ужгородського національного університету. Д.м.н.Канзюба Анатолій Іванович та к.м.н. Шерегій Андрій надають кваліфіковану консультативну та лікувальну допомогу населенню Закарпатської області.

 

На базі хірургічного відділення КНП "УРКЛ УРР ЗО" проводиться лікування наступних захворювань опорно-рухового апарату:

 

Екстрена травматологічна допомога (ПХО ран, остеосинтез відкритих переломів, ушивання та пластика сухожильного апарату)

- Металоостеосинтез кісток кінцівок при переломах різної складності та локалізації.

- Ендопротезування кульшового та колінного суглобів.

- Хірургічне лікування несправжніх суглобів кісток кінцівок.

- Артродезування суглобів.

- Шов сухожилля, шов периферичних нервів.

- Шов Ахілового сухожилля.

- Стенозуючий лігаментит (клацаючий палець).

- Hallux Valgus (Деформація І пальця стопи)

- Видалення доброякісних пухлин м’яких тканин.

- Хірургічне лікування хронічного бурситу.

- Висічення келоїдних рубців.

- Закриття дефектів шкіри.

- Внутрішньосуглобові та навколосуглобові ін’єкції (блокади).

- Фіксація кінцівок полімерними шинами (пластиковий гіпс) типу Scotchcast.

- Лазеротерапія при гнійно-септичних захворюваннях опорно-рухового апарату.

 

       На повну потужність функціонує  операційний блок у складі трьох операційних, оснащених необхідним обладнанням, інструментарієм, електронно-оптичним перетворювачем. Щорічно тут виконується близько 350-400 оперативних втручань на опорно-руховому апараті.

        Професійно виконує свою роботу сестринський колектив, забезпечуючи роботу в операційних та палатах, підтримує стан відділення на належному рівні.

      Сестринський колектив очолює старша сестра медична хірургічного відділення Левчак Марія Іванівна; Звертається належна увага на доброзичливе, кваліфіковане, по-справжньому милосердне обслуговування хворих, на освоєння суміжних спеціальностей, на професійний ріст медичних сестер.

      Операційним блоком та колективом операційних сестер керує Лобанова Валерія Людвігівна, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії. В операційному блоці забезпечена безперебійна робота 3-х операційних залів, ведеться постійний контроль за дотриманням асептики та антисептики, звертається увага на професійний ріст та підготовку кадрів сестер операційних.

    Тісна співпраця та базування в одному відділенні разом з хірургами закладу забезпечує швидке виявлення та лікування супутньої хірургічної патології, особливо це актуальне у складних пацієнтів з поєднаною травмою.

У нашій повсякденній практиці хірургічного та консервативного лікування переломів кісток кінцівок ми керуємось принципами та рекомендаціями АО ASIF (Міжнародна європейська асоціація остеосинтезу (від нім. Arbeitsgemeinscha Osteosynthesefragen AO / Асоціація по вивченню внутрішньої фіксації від англ. Association for the study of internal fixation, ASIF).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора