людям із порушенням зору
КНП "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради

Історична довідка

В Ужгородському районі до вересня  2016 року медична допомога жителям району надавалась  такими  лікувально-профілактичними  закладами:

1. Ужгородська районна лікарня № 1 м. Чоп, на 87 стаціонарних ліжок,поліклінічне відділення №1 на 305 відвідувань за зміну (місцезнаходження – м.Чоп, вул..Миру,3) та поліклінічне відділення №2 із запланованою потужністю 125 відвідувань за зміну (місцезнаходження – м.Ужгород, вул..П.Комуни,2).
  2. Середнянська районна лікарня № 2 на 60 стаціонарних ліжок та поліклінічне відділення на 84 відвідувань за зміну;
  3. Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги із загальною потужністю 1304 відвідувань за зміну, до складу якого входять 28 амбулаторії загальної практики - сімейної медицини (АЗПСМ) та 31 фельдшерсько-акушерські пункти
  4. . Комунальний заклад ,,Ужгородська центральна районна лікарняˮ на 120 стаціонарних ліжок та поліклінічне відділення на 300 відвідувань за зміну(місцезнаходження м.Ужгород. вул..Минайська 71).

У І кварталі 2016 року на підставі рішення 3 сесії 7 скликання Ужгородської районної ради 04.03.2016  № 81 „Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладівˮ почата реорганізація шляхом злиття комунальних закладів ,,Комунальний заклад ,,Ужгородська центральна районна лікарняˮ, ,,Ужгородська районна лікарня № 1 м. Чопˮ та  ,,Середнянська районна лікарня №2ˮ.

Рішенням четвертої сесії сьомого скликання № 115 від 03.06.2016 затверджено статут комунального закладу «Ужгородська районна лікарня». Рішенням п’ятої сесії сьомого скликання № 117  від 08.06.2016  призначено головного лікаря комунального закладу «Ужгородська районна лікарня»

Голуба О.Є. з дати державної реєстрації комунального закладу.

Внаслідок цих рішень був створений комунальний заклад «Ужгородська районна лікарня» на 267 ліжок та поліклінічне відділення на 450 відвідувань за зміну (місцезнаходження м.Ужгород. вул..Минайська 71) .

На даний час внаслідок проведених реорганізацій та оптимізацій ліжкового фонду закладу у КНП "УМБКЛ" Ужгородської міської ради розгорнуто стаціонар на 170 ліжок і функціонує поліклініка на 450 відвідувань у зміну.